Bu burçlar kaçanı kovalamayı seviyor! İşte yüz bulamayınca kovalayan burçlar..

KOVALAMAYI O KADAR ÇOK SEVİYORLAR Kİ ASLA PES ETMİYORLAR

Bu çeşit beşerler yeterli bir çabaya hazırdır. Hayatlarında gizem yaratmak ve onlarla çıkmak için sizi gereğince etkilediklerini öğrendikten sonra kendilerini şad etmek istedikleri bir ego artışı sağlar. Bu beşerler kovalamayı o kadar çok seviyorlar ki, basitçe pes ederseniz ya da kolay kolay etkilenebilecek biriyseniz, size olan ilgilerini kaybedebilirler.

ELDE ETMESİ GÜÇ BEŞERLER ONLARDA BAĞIMLILIK YAPAR

Elde etmesi sıkıntı olan biriyle flört etmek onlar için adeta bir bağımlılık üzere. Onlar için, yüz vermeyen kişiyi kovalamayı bitirene ve siz pes edene kadar her şey heyecan verici görünür. Ondan sonra, işler monoton ve öngörülebilir hale gelir ve sonunda aşkları biter. Bu yüzden onları ne kadar çok bekletir ve elde edilmesi zoru oynarsanız, sizi o kadar çok isteyecek ve size aşık olacaklardır.

Kovalamayı ve elde edilmesi güç birini kovalamayı seven burçlar…

YAYLAR ELDE EDENE KADAR KOVALARLAR

Bu beşerler yırtıcıdırlar ve hayatın her alanında güzel bir çabaya hazırlar. Elde edilmesi sıkıntı birini tercih ederler ve onları aldıklarından emin olmak için o kişiyi kovalamayı severler. Bir şeye yahut birine karar verdikten sonra, onları aldıklarından emin olana kadar gayret ederler. Bu burçtaki beşerler hislerini itiraf etmekten yahut birinci hareketi yapmaktan çekinmezler.

ASLANLARI FARK ETMEZSENİZ ONLAR SİZİ FARK EDER

Aslanlar, cazibeli kişiliklerinin ve beşerler üzerindeki tesirlerinin farkındadır, toplumsal bir toplantıda bir Aslan’ı görmezden gelmek neredeyse imkansızdır. Lakin biri Aslan’ı fark etmediğinde en çok onu fark eder ve neden bu türlü olduğunu merak eder. Aslanlar her vakit bir meydan okumaya hazırdır ve yalnızca egolarını şad etmek için elde edilmesi güç olan ve basitçe etkilenmeyen birini tercih ederler.

KOÇLAR SİZİN İÇİN KENDİLERİNİ ATEŞE VERİRLER

Koç, kovalamayı seven ve onu bir meydan okuma olarak gören öteki bir ateş burcudur. Akıl oyunları oynamakta yeterlidirler ve kendileri için ateşe vermek zorunda kalsalar bile kalabalık bir odada en düzgün olan birini isterler. Gizemi severler ve olayların kestirim edilemez olmasını tercih ederler, aksi takdirde sıkılabilirler.

İKİZLER İÇİN AŞIK OLMAK BİR EFSANEDİR

Bu zodyak işaretine ilişkin beşerler çoğunlukla ilişki kurar ve nadiren biri için ciddileşirler. Aşık olmak onlar için bir efsanedir ve bahis flört etmeye geldiğinde âlâ bir çabayı tercih ederler. Zihinlerini harekete geçirecek şeyleri heyecanlı, tutkulu, merak uyandıran konuşmaları sürdürmeyi severler. Birisinin teklifine hayır demesi onları şaşırtıyor ve şayet sahiden senden hoşlanıyorsa asla geri adım atmıyor.


Makyajsız Meryem Uzerli büyüledi! Doğal halini bir gören bir daha bakıyor…


Meteorolojiden ikaz üstüne ikaz: Karadeniz’den geliyor çok kuvvetli olacak…


Ünlü müzikçi konser sırasında fenalaştı! Yardımına arkadaşları koştu…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.