Cacharel İlkbahar – Yaz ’22 Koleksiyonu’yla modaya yeni bir bakış

Cacharel koleksiyonunda yer alan dizaynlar, incelikli zevkleri bulunan bir dünyayı, hareketi yüksek günlük ömrün izdüşümüyle birlikte harmanlıyor. Koleksiyon içinde öne çıkan canlı renkler; yeşil, mavi, sarı ve turuncu tonların, soğuktan sıcağa geçişteki ahenginin en besbelli haliyle karşımızda.

Sanatsal Yaklaşım

Her kesiminde sanata ve yaşama tutkun bir ressamın fırça izlerini taşıyan koleksiyon, Cacharel erkeğinim tarz kodlarını yine yorumluyor. Çağdaş ve klasik geçişlerin bir ortada harmanlandığı kreasyon, çok taraflı bir hayatın temsilcisi olan centilmenlerin üslubuna eşlik etmeye hazır. Geniş mono ve kırlangıç yakalı formalarla ayrıntılandırılan, yün, keten ve pamuk karışımlı ceketler, Cacharel’e has bir tarz oluşturuyor. Canlı renkleri ve yeni kuşak özel apreli dış giysi kumaşlarından oluşan ince mont ve kabanlar da bahar gardırobunun en değerli modülleri ortasında.

Özenli giysi şeklini inovatif tahlillerle buluşturan Cacharel’in koleksiyonu içerisinde yer alan anti-bakteriyel gömlekler, kırışmayan, nefes alabilen ve su itici özelliklerine sahip grup elbiseler, üst seviye teknolojiyi deneyimlemek isteyen centilmenler için hazır.

Takım Oyunun Gücü: Mix & Match

Farklı alternatifler ortasından en uygun vücudu seçebilme özgürlüğünü sağlayan Marka, tasarım zarafetini ekip oyununa da yansıtmak konusunda da hayli başarılı. Kumaş, desen ve renk bütünlüğü ile farklı vücut ve desenlerdeki ceket ve pantolonların birlikte tercih edilebildiği Cacharel Mix & Match kadro elbiseler, çok taraflı bir giysi şekli için ülkü.

Koleksiyonda yer alan klasik forma sahip pantolonların yanı sıra ipli jogger pantolonlar günün her saatine uygun konfor alanı oluşturuyor. Emprime havana gömlekler, farklı doku ve desenlerdeki çiçek motifli ve fırça efektli fresh, soft tuşeli şık gömlekler ise sıcak havaların vazgeçilmez kesimleri ortasında.

Rahat ve esnek dokulu, canlı renk ve yıkama efektli alternatifleriyle farklı modüllere basitçe ahenk sağlayabilen, indigo renk tonlarındaki dinamik denim pantolonlar centilmenlere özel bir koleksiyon vadediyor.

Dinamizmin aktüel ismi: LE Cacharel

Aktüeli yakalamayı başaran ve yenilikçi kreasyonlar hazırlayan Cacharel’in, genç, dinamik ve enerjik kimlik vadeden koleksiyonu Le Cacharel koleksiyon daha çağdaş, daha özgür…

Yenilenen dizaynlarıyla günün her anında yüksek güce sahip genç centilmenler için hazırlanan LE Cacharel kapsül koleksiyonunda bulunan retro ve aktüel baskılı t-shirtler, örme sweatshirtler, şort ve pantolonlar şekliyle fark yaratmak isteyenler için hazır.

Cacharel Hakkında

Cacharel, 1995 yılından bu yana Türkiye dahil 10 ülkede lisans sahibi Aydınlı Küme tarafından yönetilmekte. Marka, yenilikçi, rafine ve seçkin bir tarz sunan koleksiyonlarıyla dikkat çekiyor. Türkiye’de 21, yurt dışında 34 olmak üzere toplam 55 mağazaya sahip olan Cacharel, şık giyinme sanatı ve modernizmin sembolüdür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.