Dudak Biçiminiz Karakter Özelliklerinizi Ortaya Çıkarıyor! İşte Kişilik Özelliklerini Açığa Çıkaran O Test

Oturma biçiminize, burnunuzun formuna ve göz renginize nazaran nasıl bir kişiliğe sahip olduğunuzu biliyoruz. Tıpkı halde, herkesin farklı formlu dudakları vardır ve bunlar sizin kişiliğiniz hakkında söylenebilecek şeylerdir.

GOLDİLOCK’LAR

Dudakların o kadar kalın değil fakat o kadar da ince değil mi? O vakit ‘goldilocks’ ismi verilen bir dudak haliniz var. Ekseriyetle bu dudaklar orta büyüklükte ve çok bariz zirve noktalarına sahip olmayan olarak tanımlanır. Bu dudak formuna sahip misin? O vakit ilgilerde yeterlisin, istikrarlı bir beşersin ve dramayı hiç sevmiyorsun. Katiyetle açgözlü yahut yapışkan değilsin, ki bu birçok insanın senin içinde takdir edebileceği bir şey.

DOLGUN DUDAKLAR

Hepimiz bunlardan bir çift isteriz: hoş, dolgun, yuvarlak dudaklar. Bu dudak hali ile kutsanmış mıydınız? O vakit öbür beşerlerle ilgilenmeyi özlersiniz. Kendinizden öbür birine öncelik vermeyi tercih ediyorsunuz bu yalnızca sizin doğanızda olan bir şey. Aile ve arkadaşlar hayatınızda sizin için nitekim değerlidir.

İNCE DUDAKLAR

İnce üst ve alt dudaklara sahip bireyler bazen biraz yalnız kalabilirler lakin bununla nasıl başa çıkacaklarını bilirler. Öteki insanlara çok çabuk bağlanmıyorsunuz ve öteki beşerlerle flört etme konusunda dolgun dudaklı insanlardan biraz daha az ehil olabilirsiniz. Yeniden de bu, aşk kelam konusu olduğunda geride kalacağınız manasına gelmez. Münasebetler sizin için ekseriyetle düz seyirlidir bu bağlantılarda çok güzelsiniz.

AŞK İLAHI YAYI

Aşk yaradanının yayı, çift kavisli yaya benzeyen üst dudağınızın üst kenarıdır, bu dudak formunun ismi aşk ilahının yayı olarak bilinir. Bu nedenle ismi aşk rabbinin yayı, yeterli tanımlanmış zirve noktaları olan biraz köşeli bir biçime sahip mi? O vakit başka beşerlerle irtibat kurmakta çok güzelsin. Ayrıyeten çok yaratıcı ve süratli düşünürsünüz. Tekrar de çok süratli konuşmadığınızdan emin olmalısınız, zira bazen daha sonra fark ettiğiniz bir şeyi kendinize saklamanız gerektiğini söylersiniz.

YUVARLAK DUDAK ŞEKLİ

Dudak formunuz bariz fakat çok daha yuvarlak mı? O vakit size düzgün haberlerimiz var zira bu dudak formu samimiyeti yansıtıyor. Yuvarlak bir aşk ilahı yayı olan beşerler çoklukla büyük empatik yeteneklere sahiptir ve aileleri ve arkadaşları için orada olmak için vakit ayırırlar.

DOLGUN DUDAKLI KÜÇÜK AĞIZ

Dolgun dudaklı küçük, dar bir ağzınız mı var ? O vakit, bağlar kelam konusu olduğunda sorun yaşamanız ve tüm hayatınızı öteki biriyle paylaşma muhtaçlığı hissetmemeniz mümkündür. Bu yüzden kendinize öbür insanlardan daha fazla ilgi gösterebilirsiniz. Sen güçlü ve bağımsız bir beşersin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.