Esra Ezmeci’den Fulya Öztürk’e kazık! FOX’a bakın nasıl döndü?

Yazdığı kitaplar ve toplumsal medya paylaşımlarıyla daima gündeme gelen Psikolog Esra Ezmeci, geçtiğimiz periyotlarda FOX TV’de Fulya ile Umudun Olsun programından ani bir arar ile ayrılmıştı. Ekranlardan çekilen başarılı Psikolog Instagram hesabı üzerinden münasebetler üzerie paylaşımlar yapmaya başladı. Ezmeci abi bir kararla tekrardan televizyonlara dönüyor? İşte Ezmeci’nin program yapacağı kanal.

FOX TV’DEN ŞOKE EDEN HAMLE

FOX TV’den ayrılan Ezmeci’den sonra programı sunan Fulya Öztürk’te mesleğini özlediğini belirterek gündüz jenerasyonu programını yapmaktan vazgeçip kendi alanına yönelmişti. Öztürk, “Aklım ruhum daima haberde kaldı, yeni dönemde program yapmak istemiyorum.” tabirlerini kullanan Öztürk, yeni dönemde program yapmayacağını açıklamıştı. Programın devam edip etmeyeceği merak konusu olurken, FOX TV’den şoke eden bir atılım geldi.

FULYA GİTTİ ESRA GELDİ

FOX’de ayrılık rüzgarları yaşanırken Fulya Öztürk’in geri çekilmesiyle sunucusuz kalan program için Esra Ezmeci’ye gitti. Geçtiğimiz devirlerde Fulya ile Umudun Olsun programından çekilen Psikolog Esra Ezmeci, tekrardan FOX ekranlarına geri dönüyor. Yakın arkadaşı olan Fulya Öztürk yerine artık Esra Ezmeci programı sunacak. İsmi değişen program tekrar tıpkı konseptte devam edecek. Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya, 4 Temmuz Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 16.00’da Fox TV’de yayınlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.