Gemini PEPE Coini Listeliyor! Analistlerden Dev Tahminler!

Bir başka üst düzey kripto borsası Gemini, PEPE Coini listelediğini duyurdu. Borsanın hamlesi Binance, OKX ve Huobi dahil olmak üzere birkaç üst düzey kripto borsasının bu meme coini listelemesinin ardından geldi. Peki, artık birçok platformda bulunan PEPE için sırada neler var? İşte Gemini’ın PEPE listelemesi ve PEPE’ye yönelik en son analizler…

Gemini, PEPE coini listeliyor

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi en iyi kripto borsalarının meme coin furyasını desteklemesiyle PEPE fiyatı yüzde 800’ün üzerinde bir artışla 0,0000040 dolara yükseldi. Piyasa değeri 1,5 milyar doları aştı.  Gemini’ın kurucu ortakları Tyler ve Cameron Winklevoss geçtiğimiz hafta PEPE meme coin’in kripto borsasında listelenebileceğini ima etmişti.  Gemini, 10 Mayıs’ta Binance ve diğer üst düzey borsaların listelemesinin ardından PEPE meme coin’in listelendiğini duyurdu. Kullanıcılar Gemini web sitesinde ve ActiveTrader uygulamasında para yatırmaya başlayabilir.

Blog yazısına göre, Gemini ilk olarak USD işlem çifti için API/FIX ve ActiveTrader uygulamalarında işlem açacak. İşlem yakında Gemini Mobil Uygulaması ve web sitesinde aktif olacak. Ayrıca USD, GBP, EUR, CAD, AUD, HKD ve SGD çiftleri için faaliyete geçecek.  Gemini’ın kurucu ortakları Tyler ve Cameron Winklevoss da PEPE meme coininin listelendiğini duyurmak için Twitter’ı kullandı.

Bu sırada Binance, yeni listelenen meme coinleri PEPE ve FLOKI için desteğini genişletmeye devam ediyor. Her iki meme coinini de İnovasyon Kategorisi’nde listeledi. Ancak şaşırtıcı bir şekilde PEPE ve FLOKI’yi tüm ürün ve hizmetlere ekliyor.

PEPE fiyatında son durum: Sırada hangi seviyeler var?

Bu sırada kripto analisti Michael van de Poppe, tekrar yükselmeye başlamadan önce PEPE fiyatının 0,00000168 dolar ve 0,00000148 dolar destek seviyelerine düşeceğini öngörmüştü. Aslında, fiyat aynı destek seviyesinden toparlandı ve yükselişe geçti. Yeni bir analizde, 0,00000220-0,00000240 dolar civarında bir ret bekliyor. PEPE fiyatının önemli bir rahatlama rallisine başlamadan önce 0,0000014 dolara kadar düşmesi muhtemel.

Son 24 saatte PEPE fiyatı yüzde yükseldi, fiyat şu anda 0.00000192’den işlem görüyor. 24 saatin en düşük ve en yüksek fiyatı sırasıyla 0.00000159 ve 0.00000235 dolar. Bununla birlikte, işlem hacmi son 24 saat içinde azaldı ve bu da traderlar arasındaki ilginin azaldığına işaret ediyor. Yatırımcıları Pepe Coin konusunda heyecanlandıran ana nedenlerden biri, 10 kat değer artışı potansiyeli. Shiba Inu gibi diğer kripto paralar bu yılın başlarında 10 kat değer artışı yaşayarak bunu çoktan başardı.

Bazılarına göre, Pepe Coin’in Shiba Inu’nun izinden gitmesi halinde, 0,0009 dolardan 0,0098 dolara yükselme potansiyeli var. Elbette, kripto para yatırımı söz konusu olduğunda hiçbir garanti yoktur. Piyasanın değişken olabileceğini unutmamak önemli. Uzmanların Pepe Coin üzerindeki yükseliş görünümü, kazançlı bir fırsat arayan yatırımcılar için olumlu. Yani bazılarına göre PEPE, SHIB’nin yaptığı gibi 10 kat artabilir. Ancak uzman Michael van de Poppe yüzde 25’lik bir düşüş öngörüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir