Goran Pandev emekli olduğunu açıkladı

Kuzey Makedonyalı ulusal futbolcu Goran Pandev, mesleğinin birçoklarını İtalya’da Inter, Lazio, Napoli, Genoa ve Parma üzere kadrolarda geçirdikten sonra emekli olduğunu açıkladı.

Son olarak Parma forması giyen Pandev kramponlarını asma kararı verdi.

Pandev, Instagram’da “Geriye bakıyorum ve gerçek görünmüyor… İnanılmaz bir seyahat oldu” diye yazdı. Kuzey Makedonyalı futbolcu şöyle devam etti:

“Çok fazla his, hepsini yanımda götürüyorum ve onları yolumda bana eşlik eden herkesle paylaştığımı biliyorum. Dayanağım olan aileme, eşim Nadica’ya ve çocuklarım Filipo, Ana, Sofia’ya teşekkür ederim. Bu hayalin peşinden gitmeme müsaade verdikleri için babama ve anneme teşekkür ederim. İnsanlara bana verdikleri tutku için teşekkür ediyorum… Mükemmeldiniz. Branchini ailesine teşekkür ederim, siz olmasaydınız bunların hepsini asla yapmazdım. Bana güvenen tüm hocalarıma ve yöneticilerime teşekkür ediyorum. hepinizi kucaklamak isterdim. Olağanüstü bir kısım bitiyor. Yanımda inanılmaz hislerle dolu bir bavul getiriyorum. Bunları sizinle paylaştığım için memnunum. Tüm kalbimle Goran.”

Tecrübeli isim, 2014-2015 döneminde bir yıl Galatasaray forması da giymişti. Kuzey Makedonyalı oyuncu, sarı-kırmızılı forma altında 17 maçta 7 gol 2 asistlik performans sergilemişti.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.