İBB, 23 Haziran 2019 İstanbul seçimlerinin yıl dönümünde ‘Demokrasi Şenliği’ düzenleyecek

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), 23 Haziran 2019 seçimlerinin üçüncü yıl dönümünü, Yenikapı’daki aktiflik alanında düzenleyeceği ‘Demokrasi Şenliği’ ile kutlayacak. 23 Haziran Perşembe günü saat 14:00’te kapıların açılacağı merasim alanında gün boyunca açık alanda DJ performansı, kortej kümesi, jonglör ve pandomim şovları yapılacak.

ANKA Haber Ajansı’nın aktardığı bilgilere nazaran, İBB’nin tüm iştirak ve ünitelerinin yer alacağı aktifliğe katılan ziyaretçiler, mandala, tuval boyama, rüzgâr gülü üretimi atölyelerine katılacak. Kent Hatları’nın ürettiği deniz taksileri, alanda ziyaretçileri bekleyecek. Aktiflik alanında ayrıyeten İETT tarafından alınan yeni metrobüs araçları, tarihi Kadıköy-Moda nostaljik tramvayı, itfaiye eğitim aracı, paklık araçları ve kente hizmet veren çeşitli araçlar olacak.

Yenikapı aktiflik alanında DJ Ersin, Konuttaki Saat ve Mavi Gri kümeleri sahne alacak. Akabinde sahneye Reynmen ve BEGE çıkacak. Aktiflik, İBB Lideri Ekrem İmamoğlu’nun konuşmasının akabinde Edis konseriyle devam edecek.

YENİKAPI’YA EK SEFERLER DÜZENLENECEK

İETT, Demokrasi Şenliği’ne ulaşım için Yenikapı’ya ek seferler düzenleyecek. Metro ile alana gelmek isteyenler için de Yenikapı metrosundan aktiflik alanına fiyatsız ring seferleri yapılacak. (HABER MERKEZİ)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.