İşte Sıradaki Patlayıcı Coinler: Bu Sosyal Tokenlere Dikkat!

“Sosyal Para”, herkes için açık bir finansal protokolün oluşturulmasını teşvik ederek tüketicilere ve müşterilere yatırım ve tasarruf konusunda yardımcı olmaya odaklanan yeni ürünler geliştirmeye yönelik finansal hizmetler teknolojisini ifade eder. Bununla birlikte, kripto yatırımcıları sosyal tokenlere şimdiden ilgi göstermeye başladı. Bu yazıda, analist Will Izuchukwu’in listesinden 2022’de izlenecek en iyi örneklere göz atalım.

2022’de izlenecek en iyi sosyal tokenlere göz atalım

Zoracles (ZORA)

Zoracles, DeFi kullanıcılarına finansal piyasalarında rekabet etmek için ihtiyaç duydukları bilgileri, kaynakları ve finansmanı sağlar. Platformdaki NFT Swap pazarı, kullanıcıların Uniswap V3 tarafından üretilen likidite pozisyonlarını takas etmelerine olanak tanır. Alıcılar bu varlıklardan ücret alırlar.

Zoracles, kredi limitleri sağlamak için Zora LP pozisyonlarını kullanan algoritmik kredi özelliği geliştirdi. Platform, Uniswap V3 için özellikler geliştirmeye odaklanacak yeni bir dAPP’ye sorunsuz bir şekilde dahil etti.

HollyGold (HGOLD)

Son teknoloji bir işletme olan HollyGold, tüm eğlence sektörü için bir ekosistem geliştiriyor. HollyGold’un ekosistemi, eğlenceye odaklanmanın yanı sıra Defi’yi de içeriyor. Bu EnTech ortamında yer almak isteyenler, özellikle eğlenceye katılmanın yanı sıra ekstra para kazanmalarını sağlayan DeFi projesine katılabilirler. Hollywood ile çalışmak, onların yeni, ilgi çekici NFT’ler geliştirmelerini sağlıyor.

Onooks (OOKS)

Bir diğer sosyal token Onooks, merkezi bir likidite havuzu ve DeFi ve açık finans uygulamaları için temel görevi gören, entegre ve birlikte çalışan bir parasal ve açık finans protokolü matrisinin geliştirilmesini destekleyen merkeziyetsiz bir kripto para birimidir.

Topluluk tarafından üretilen Onooks (OOKS), insanları gerçek dünyadaki sorunları çözmeleri için donattı. Onooks ekibi, özellikle gerçek dünya sorunlarına çözümler sunma çabalarını sürdürmeyi amaçlayan bir yazılım mühendisleri, kurumsal finans uzmanları ve blok zinciri endüstrisinden kişilerden oluşan bir topluluktur.

WHALE (WHALE)

WHALE, 18 Mayıs 2020’de bir Ethereum ERC20 token olarak piyasa girdi. The Vault’ta bulunan bu koleksiyon 2019’dan beri genişlemektedir. Kuruluşundan bu yana grup, herkesin WHALE aracılığıyla bir balina olmasını sağlamak amacıyla kripto sanat dünyasında tanınan figürleri bünyesine kattı.

WHALE tokenin faydaları:

  • NFT KİRALAMA – Oyun varlıklarını ve metaverse özelliğini içeren WHALE Vault’tan NFT varlıklarının ücretsiz olarak kiralanması.
  • ÖZEL NFTS – Yalnızca WHALE karşılığında satılan NFT’leri satın alın.
  • NFT DROPS – WHALE rolü sahipleri için sanattan meta giyime değerli NFT airdrop’ları.
  • ÖZEL ERİŞİM – WHALE FM olaylarına, programlamaya ve metaverse WHALE özelliklerine özel erişim.
  • ÖZEL BİLGİ – Sık pazar içgörürlerine ve analitik raporlara özel erişim.
  • WHALE DAO – WHALE kulübüne ve hazine yönetimine katılın.

Rally (RLY)

Son olarak, RLY Network, bir ERC-20 token olan RLY tarafından desteklenmektedir. RLY Network Association’ın resmi köprüleri ve kanonik takasları, kullanıcıların diğer Blockchain’lerde RLY’ye erişmesine izin verir.

Geliştiriciler için token etkin bir yazılım paketi olan RLY Protocol, token başlatma, hızlı fiyatlandırma, anında likidite ve haftalık RLY ödülleri kazanma şansı sağlar. Protokol ayrıca bir tüketici uygulamaları topluluğu olan RLY Network’e de güç sağlıyor. İsviçre’de kurulan, kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan RLY Network Association, RLY Protokolünü yönetmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.