Kafasında mermiyle dolaşan suç makinası! Herkesi başından vurmuş

 

İstanbul Başakşehir’de yaşayan 32 yaşındaki Güven Güler önceki gün birlikte uyuşturucu kullandığı arkadaşı Ergül Maden’i silahla vurarak öldürdü. Ardından kendisine uyuşturucu satan diğer arkadaşının evine giden Güler, burada da arkadaşının babası olan Celal Meşgül’ü vurarak öldürdü.

Sonrasında da amcasının evine giden Güler, burada da yengesi Güllü Güler’i vurarak öldürdü. İşlediği cinayetlerin ardından Fatih’e giden Güler burada da kendisine kimlik soran polis memurları Ozan K. ile Özgür K.’yi silahla yaraladı. Yaşanan olayın ardından yanındaki iki arkadaşı ile birlikte gözaltına alınan Güven Güler’in işlemleri emniyette devam ediyor.

HERKESİ BAŞINDAN VURMUŞ

Emniyetteki sorgusunda sorulan sorulara cevap vermeyen ve susma hakkını kullandığı öğrenilen Güler hakkında yeni detaylar da ortaya çıkmaya devam ediyor. Uyuşturucu bağımlısı olduğu öğrenilen Güler’in yıllar önce amcası tarafından başından silahla vurulduğu ve amcasının hala cezaevinde olduğu öğrenildi. Yapılan ameliyatlara rağmen kurşunun çıkarılmadığı hala Güven Güler’in başında olduğu belirtildi. Öte yandan Güven Güler’in öldürdüğü ve yaraladığı herkesi başından vurduğu ortaya çıktı. Güven Güler tarafından yaralanan iki polis memurunun da yüzlerinden vurulduğu belirtildi.

Emniyetteki işlemleri devam eden şüphelinin yarın adliyeye sevk edilmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.