Neslihan Atagül: Kadir ile olmam büyük bir şans!

Neslihan Atagül ile kendisi gibi oyuncu olan eşi Kadir Doğulu, 2016 yılında nikah masasına oturmuştu. Mutlu birlikteliklerini sürdüren çift, geçtiğimiz günlerde Yasemin Sakallıoğlu’nun “Doğru Koca Nasıl Seçilir?” adlı tek kişilik gösterisini izlemeye gitmişti.

HAMİLELİK CEVABI

Eşi Neslihan Atagül’ün karnını okşayan Doğulu’ya “Neslihan Hanım’ın karnını okşadınız, bize bir mesaj mı bu? Hamile mi yoksa Neslihan Hanım?” sorusu yöneltilmişti.

Ünlü oyuncudan yanıt gecikmemişti. Kadir Doğulu, gülerek “Öyle bir şey olursa mutlulukla haber veririz” ifadelerini kullanmıştı.

“İYİ Kİ DOĞDUN SEVGİLİM”

Ardından Neslihan Atagül de eşi Kadir Doğulu’nun doğum gününü sosyal medyadan yayınladığı karelerle kutlamıştı. Birlikte çekilen bir dizi fotoğraflarını paylaşan ünlü oyuncu, eşine, “İyi ki doğdun sevgilim. Doğduğun gün kutlu, olduğun her gün şölen senin! Seni çok seviyorum” şeklinde seslenmişti.

“İLLA AĞLATACAKSINIZ!”

Şimdilerde ekranlardan uzak olan Kadir Doğulu ise, “Ben de seni çok seviyorum. İlla ağlatacaksınız bugün…” diyerek, duygulandığını ifade etmişti. Çiftin gönderileri takipçilerinden oldukça ilgi görmüştü. Sosyal medya kullanıcıları Doğulu’ya kutlama mesajları yağdırmıştı.

ŞARKILI KUTLAMA

Kadir Doğulu, önceki akşam Fişekhane’deki bir mekanda 39’uncu doğum gününü kutladı. Eşi Neslihan Atagül’ün sürpriz olarak düzenlediği partiye yakın arkadaşları Oğulcan Engin de katıldı. Gecede halay çeken çift şarkılarda söyledi.

Gecenin ilerleyen saatlerinde mekandan ayrılan Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül çifti tüm ısrarlara rağmen bir araya gelmedi. Güzel oyuncu, muhabirlerin “Neslihan Hanım bugün eşiniz Kadir Bey’in doğum günü ne söylemek istersiniz?” sorusuna; “Kadir iyi ki doğdu, iyi ki hayatımda. Onunla olmak benim için büyük bir şans” yanıtını verdi.

Doğulu ise “Canım bir sürpriz yapmış sağ olsun” dedi. Oyuncu, muhabirlerin “Kadir Bey son olarak soralım. Serra Arıtürk ile ilgili haberler çıktı, İmam nikahı kıydığınıza dair. Neler söylemek istersiniz?” sorusuna; “Allah yardımcısı olsun o haberi yapanın. Bu soruyu bana değil yapana sorun” diyerek kahkaha attı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.