Real Madrid’den Beşiktaş’a transfer iddiası!

Beşiktaş’ın golcü futbolcu transferi merak konusu olmaya devam ediyor.

Fanatik Gazetesi’nde yer alan haber nazaran; La Liga grubu Real Madrid’de forma giyen Sırp futbolcu Luka Jovic, siyah-beyazlıların gündemine girdi. Alman takımı Eintracht Frankfurt’tan 3 yıl evvel 63 milyon Euro ödenerek alınan futbolcu menajerler aracılığıyla Beşiktaş’a önerildi.

İTALYAN TAKIMLARI DE DEVREDE

Frankfurt’a 1 milyon Euro karşılığında kiralanan 24 yaşındaki futbolcu, 19 maçta 1 gol üretebilmişti. Real Madrid’le 3 yıllık daha kontratı bulunan Jovic’in, 1.5 milyon Euro karşılığında Beşiktaş’a kiralanabileceği belirtildi.

Sırbistan Ulusal Ekibi forması giyen oyuncuyla İtalya’dan kulüpler de ilgileniyor. Beşiktaş’ın futbolcunun transferi konusunda adımlar atacağı yüksek sesle lisana getirilmeye başlandı.

ÇEBİ ALTERNATİF İSİMLER VURGUSU YAPMIŞTI

1.82 uzunluğundaki Jovic, 2021-22 döneminde Real Madrid’de 19 maçta 549 dakika müddet aldı. Futbolcu, 1 gol 3 asistlik katkı yaptı. Jovic, Frankfurt’un dışında Benfica ve Kızılyıldız’da da oynamıştı.

Beşiktaş Lideri Ahmet Işık Çebi, transfer konusunda evvelki gün açıklama yapmıştı. Çebi, “Weghorst’a ilgimiz var. Kendisini transfer etmek istiyoruz. Kendisiyle yaptığımız görüşmede, iki gün daha bizden müsaade istedi. İddia ediyorum ki onun da talipleri çok fazla. Kaidelere bakıyor. Biz de alternatif isimlerle görüşüyoruz” tabirlerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.