Aleyna Tilki İsyan Etti: “Beni Sahnelerden Alıkoymaya Çalışıyorlar, Ölmemi ve Yok Olmamı İstiyorlar!”

Müzik sektöründe yaşadığı zorlukları paylaşan Aleyna Tilki, isyan etti. ‘Ölmemi, yok olmamı istiyorlar! Beni sahnelerden alıkoyuyorlar!’ dedi.

Hayatımıza koca pembe ayısıyla ve döneme damgasını vuran “O Sen Olsan Bari” şarkısıyla giren Aleyna Tilki, ilk günden bu yana gündemden hiç düşmeyen isimlerden.

Fakat her ünlü için geçerli olduğu gibi Aleyna Tilki’nin de hem seveni hem de sevmeyeni çok.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Aleyna Tilki, kimileri tarafından sürekli eleştiri yağmuruna tutuluyor, kimileri tarafından da yere göğe sığdırılamıyor.

Sektöre girdiğinde sadece 17, şimdi ise 23 yaşında gencecik bir kadın olan Aleyna Tilki, tüm bu nefret ve sevgi dengesizliğine ayak uydurmaya çalışsa da bu gelgitlerden, haklı olarak epey etkilendiği de bariz.

Geçtiğimiz saatlerde paylaştığı ve kendini açıkladığı video da bunun kanıtı aslında. Daha önce yaptığı hiçbir paylaşıma benzemen isyanı Aleyna’nın sesinin duyulması gerektiğinin bir göstergesi.

“Bu sektörü domine eden insanlar çok az sayıda. Bazıları işini mükemmel yapıyor, büyük bölümü ise omurgasız” diyen Aleyna Tilki, “iş dünyasında her şey çetin olabilir ama benim ölmemi istemeleri normal mi mesela? İstiyorlar çünkü bunu, gerçekten yok olmamı istiyorlar” açıklamasında bulundu.

Sözlerine ‘Mesela zamanında tacize uğradığım ve psikolojimin neredeyse çöktüğü mekanlara yeniden çıkmamı istiyorlar.’ diye devam eden Aleyna Tilki, ‘Kendimi ifade edebileceğim sahnelere de çıkmamı istemiyorlar’ dedi.

Ayrıca seyircinin onu görmek istemesinin bir şey ifade etmediğini vurgulayan Aleyna Tilki sektörü domine edenlerin 25-30 yıldır beraber çalıştığı isimlerin sözünden çıkamadığını açıkladı.

Ve isyanını, ‘Bu sektör beni o kadar çok yordu ki şu anda, şarkı söylemeyi çok özledim. Ve bu özlemi gideremediğim için bu sektörün hepsinin a*ına koyayım’ diyerek bitirdi.

İşte o anlar:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx