Çocuk baskısı yüzünden yumurtalarını dondurmuştu: 42 yaşında anne oldu!

Gösteri dünyasından yeni yılın ilk bebek haberi Hollywood’un güzel yıldızı Sienna Miller’dan geldi. İki yıldan biraz fazla bir süredir birlikte olduğu erkek arkadaşı Oli Green ile ilk bebeklerini dünyaya getiren ünlü oyuncu yeni doğan kızını ana kucağına sarmış, Green’le birlikte Londra sokaklarında dolaşırken görüldü.

Miller’ın ne zaman doğum yaptığı, bebeğinin hangi gün doğduğu henüz belli değil. Güzel yıldız hamile olduğunu da uzun süre basından saklamış, geçen ağustos ayında Ibiza’da tatil yaparken karnı burnunda bikinili fotoğrafları çekildiğinde bebek beklediği ortaya çıkmıştı.

Sienna Miller’ın kızının dünyaya geldiği Daily Mail’in elde ettiği fotoğraflarla ortaya çıktı

12 YIL SONRA BİR DAHA ANNELİĞİ TATTI

Sienna Miller’ın ünlü aktör Tom Sturridge ile ilişkisinden doğan Marlowe adında 11 yaşında bir kızı daha var. Miller ve Sturridge 2011’den 2015’e kadar büyük bir aşk yaşadılar. Kızları doğduktan üç yıl sonra yollarını ayırmış olsalar da onu birlikte büyütüp dost kalmayı başardılar.

Sienna Miller’ın ünlü aktör Tom Sturridge’le olan ilişkisinden doğan kızı Marlowe ise artık 11 yaşında

Sienna Miller hamileliği ortaya çıktıktan sonra bu konuyla ilgili olarak ilk kez aralık ayında Vogue dergisine konuştu. Kapakta iyice büyümüş karnıyla poz veren ünlü oyuncu bir kızı olacağını o zaman açıkladı.

GENÇ AŞIKLA YAŞLI BİR KADIN OLARAK ANNE OLMAK…

Sienna Miller kızı Marlowe’un bir süredir bir kardeş istediğini söylemişti. “Yaşlı” bir anne olmakla ilgili olarak kendisinin bile önyargılarının olduğunu itiraf etti ünlü oyuncu. “Genç biriyle birliktelik yaşayan yaşlı bir kadın olmam ya da 40 yaşın üzerinde hamile kalmam ve bunun sorumsuzluk olduğu ve doğacak çocuğumun zavallı bir çocuk olacağı” gibi şeyler işittiğini de itiraf etti.

Güzel yıldız daha önce çocuk yapmak konusunda üzerinde baskı hissettiğini, bu konuda geç kalmamak için de 40 yaşına gelir gelmez yumurtalarını dondurduğunu söylemişti

YUMURTALARINI DONDURMUŞTU

Ünlü oyuncu daha önce üzerinde baskı hissettiği için 40 yaşında yumurtalarını dondurduğunu itiraf etmişti. 2019’da “Daha fazla çocuk sahibi olmayı çok isterim. Bunu kızım için de çok isterim. Sanırım evlenmeye de açık olurdum” dediği bir röportaj veren Miller, çevresinden de bu konuda baskı görmüştü.

Miller’ın hamile olduğu Ibiza tatilindeki bu görüntülerle ortaya çıkmıştı: Ünlü oyuncu bol bol yüzüp aş erdiğinde de lezzet kaçamaklarına çıktı

YAŞIM GEÇERSE DİYE KORKTU AMA KORKTUĞU BAŞINA GELMEDİ

Yaşının geçeceğini ve bir daha istese de çocuk yapamayacağını düşünüp korkan güzel yıldız yumurtalarını ileride kullanmak üzere donduran ünlüler kervanına katıldığını itiraf etti. Doğumundan kısa bir süre önce verdiği röportajda ise doğal yoldan hamile kaldığını açıkladı.

Sienna Miller’ın yeni doğan küçük kızının babası Amerikalı model ve oyuncu Oli Green… Çift 2022’nin başından beri ilişkilerini gizlemeden yaşamaya başladılar… Aralarındaki yaş farkı da sık sık dedikodu malzemesi yapıldı

Hamileliğinin planlanmamış bir hamilelik olduğunu söyleyen Sienna Miller “Çok şanslıydım. Hamile kalmaya çalışmıyordum. Bu tamamen sürpriz oldu ve biyolojik olarak, doğal yollardan hamile kaldım” dedi.

GÖSTERİ DÜNYASININ EN UNUTULMAZ İHANET HİKAYELERİNİN KAHRAMANI OLDU

2004 yılında, gelecek vaat eden parlak bir oyuncuyken birlikte kamera karşısına geçtiği Jude Law’la büyük bir aşk yaşamaya başlayan Sienna Miller bir yıl sonra uğradığı ihanetin ortaya çıkmasıyla uzun süre gündemden düşmemişti. Jude Law’la nişanlanan ve evlenmesine kesin gözle bakılan yetenekli oyuncu, Law’ın kendisini çocuklarının dadısıyla aldattığını öğrenmiş, dünyası başına yıkılmıştı.

Sienna Miller 2008’de ünlü Getty ailesinin üyesi ve aynı zamanda bir aktör olan Balthazar Getty’yle bir ilişki yaşamıştı. İkili birlikteyken paparazzilere yakalanmış, Getty’nin evli ve 4 çocuk babası olması ve ailesinin ünü yüzünden olay büyük bir skandala dönüşmüştü. Balthazar Getty, Sienna Miller hakkında oldukça onur kırıcı açıklamalar yapmış; onu bir an bile umursamadığını, karısını çok sevdiğini söylemiş ve evliliğini kurtarmayı başarmıştı.

ŞİMDİ HER ŞEYE DAHA HAZIRLIKLI

Sienna Miller ilk annelik deneyimi hakkında da samimi açıklamalar yapmış, kızı Marlowe’u doğurduktan sonra nasıl ‘bunalmış’ hissettiğini ve ebeveynliğin ilk aşamalarında ‘başarısız’ olduğunu düşündüğünü itiraf etmişti.

Uzun süre hamileliğini saladıktan sonra Sienna Miller Vogue dergisine kapak olmuş, hem bebeğin cinsiyetini hem de hamilelik yolculuğunu anlatmıştı

İleri bir yaşta anne olduğu için eleştirilere maruz kalan oyuncu yıllar sonra yeniden anne olmasıyla ilgili olarak “Daha önce hiç olmayan beklentilerim var. Kendimi Marlowe’da olduğumdan psikolojik olarak çok daha hazır hissediyorum” diyor.

İLK GÖRÜŞTE DEĞİL ZAMANLA BÜYÜYEN AŞK

Sienna Miller ve kızının babası Oli Green 2021’in sonlarına doğru bir partide tanıştılar. Miller orada Green’le yakınlaşmış hatta öpüşmüş olsalar da bunun ilk görüşte aşk olmadığını itiraf ediyor. Oli Green çok hayran olduğu güzle yıldızla ısrarla görüşmeye devam etmek istemiş ve aralarındaki aşk da böylece filizlenmiş.

YAŞ FARKI ELEŞTİRİLERİNE CEVAP VERDİ

İkili ilk kez 2022’de mart ayında kırmızı halıda yan yana poz vermişlerdi. Ünlü oyuncu ve Oli Green arasında 15 yaş fark var. Miller bu konuda da eleştirilere maruz kalmıştı. Ünlü oyuncu “Bunun herkes için karmaşık bir durum olduğunu tahmin edebiliyorum ama bizim aramızda aşk ve neşe dışında hiçbir şey olmadı” demişti.

“YA BEN DE ONDAN YAŞLI BİRİNE AŞIK OLURSAM?”

Aşık olacağı insanı yaşına göre seçmediğini söyleyen Sienna Miller “Gönül meselelerinde kural olmaz.” demiş ve Oli Green’in bir gün gönlünü ondan daha genç birisine kaptırabileceği sorusuna da “Ben de Oli’yi ondan daha yaşlı bir için terk edebilirim” cevabını vermişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx