Eski kaptanlar göreve; Vincenzo Montella’nın yardımcıları belli oluyor

Antalyaspor Futbol Sorumlusu Nuri Şahin ve Beşiktaş Antrenörü Burak Yılmaz‘ın, A Milli Takım Teknik Direktörü Vincenzo Montella‘nın ekibine katılmak için teklif aldığı ve ikilinin anlaşmaya yakın olduğu öne sürüldü.

A Milli Takım’ın yeni teknik direktörü Vincenzo Montella’nın iki Türk yardımcı antrenörünün kim olacağı ile ilgili çalışmalar devam ederken Burak Yılmaz ve Nuri Şahin isimleri öne çıktı. Sabah Gazetesi’nin haberine göre; Montella, her iki isimle de bir araya gelerek yüz yüze görüşmeler yaptı.

Beşiktaş Yardımcı Antrenörü Burak Yılmaz teklife olumlu yaklaştı ve “Konuyu Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş ve yönetimle görüşeceğim” ifadeleriyle İtalyan teknik adama iletti.

Antalyaspor’da hocalık yapan Nuri Şahin de böyle bir görevden dolayı onur duyacağını belirterek Montella ile prensipte el sıkıştı. Şahin, Antalyaspor’daki görevine devam etmesi halinde teklifi kabul edeceğini de Montella’ya iletti.

Her iki çalıştırıcının da Ay-Yıldızlı ekibin kadrosuna katılması bekleniyor. TFF yönetimi ve Vincenzo Montella, bu iki ismin dışında başka eski milli futbolcularla da temas kurdu.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx