Sevgilisinin sergisi için verdiği pozlar olay olmuştu! Eski eşi Melis İşiten konuştu

Oyunculuğu kadar özel hayatıyla da adından sıkça söz ettiren Uraz Kaygılaroğlu (36), son dönemde fotoğraf sanatçısı Sayna Soleimanpour’la (28) yeni bir aşka yelken açmıştı.

Melis İşiten’den beş yıl önce boşanan bir çocuk babası oyuncudan, özel hayatıyla ilgili açıklama yapmıştı.

“ÖZEL KONULAR”

Gazetecilerin “Hayırlı olsun diyelim mi?” sözleri üzerine Kaygılaroğlu, “Evet, ‘hayırlı olsun’ diyelim. Gayet güzel gidiyor, her şey yolunda. ‘Nasıl tanıştınız?’ gibi konulara da girmeyelim, özel konular bunlar” demişti.

TEPKİ ÇEKMİŞTİ

Sanatçı sevgilisi Sayna Soleimanpour’un ilk sergisi için kamera karşısına geçen Uraz Kaygılaroğlu, yayınladığı pozlarla sosyal medyada tepki çekmişti.

ÖZÜR DİLEDİ: BUNU SADECE SANAT DİYEREK GEÇİŞTİREMEM!

Uraz Kaygılaroğlu, sevgilisinin sergisi için verdiği pozlar nedeniyle gelen yoğun tepkiler üzerine açıklama yapmıştı:

Sosyal medyada ve basında hakkımda çıkan haberlere ve tepkilere yönelik bir cevap verme ihtiyacı duydum. Amacım hayatımdaki özel birinin sanat çalışmasına destek vermekti. Verdiğim destekten ötürü ortaya çıkan görseller toplumuzuda rahatsızlık uyandırdıysa bunu sadece sanat diyerek geçiştiremem ve çok üzüldüğümü belirtmek isterim. Amacım hiçbir şekilde kötü duygular uyandırmak değildi. Bu sebeple herkesten özür diliyorum. Saygılarımla.

Geçtiğimiz akşam katıldığı ödül töreninde, ‘En İyi Talk Show ‘ödülünü alan Uraz Kaygılaroğlu’nun eski eşi Melis İşiten, tören sonrası duygularını “Çok mutluyum, hem seyircilere hem de üniversiteye çok teşekkür ederim. Fiziksel olarak da burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Gençlerle bir arada olmak her zaman çok keyif veriyor.’ diye dile getirdi.

“BENİM ONUN ARKASINDA DURMAM GEREK”

İşiten, eski eşi Uraz Kaygılaroğlu’nun elinde kesik başla mizansen edildikten sonra tepki çeken görüntüsüyle ilgili olarak ise “Çok hassas bir konu, benim yorum yapmam doğru olmaz. Tamamen onları ilgilendiren bir karar, bir şey söylemem doğru olmaz. Uraz nasıl paylaşım yapıp arkasında durduysa benim de o şekilde onun arkasında durmam gerekir. Sergiye de gitmedim. Sosyal medyadan gördüm” açıklamasında bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx