Sırayla Değil, Parayla! Kim Kardashian Şimdi de Film Sektörüne Atılıyor

Bütün dünyanın yakından takip ettiği Kim Kardashian, yepyeni bir işe imza atıyor. Her geçen gün ‘daha ne yapabilir?’ diye düşündüğümüz ünlü isim bu sefer de film sektörüne adım atmaya karar vermiş. Üstelik bir komedi filmiyle!

Gelin detaylara bakalım…

Dünyaca ünlü Kim Kardashian, gerek tarzıyla gerek parasıyla gerek tartışma yaratan sözleriyle yakından takip edilen bir isim.

Hoş, Kardashian aile üyelerinin neredeyse hepsi öyle, fakat Kim Kardashian’ın yeri bir ayrı diyebiliriz. Ne yapsa, ne söylese olay oluyor çünkü.

Magazin dünyası bir yana, kendisinin büyük yatırımlar alan bir şirketi de var biliyorsunuz ki.

Kim Kardashian’ın kurucu ortaklığını üstlediği Skims adlı iç giyim markası, geçtiğimiz yıllarda büyük yatırımlar almış, günbegün büyümeye devam etmişti. Öyle ki geçtiğimiz günlerde ilk kez erkek koleksiyonu da tasarladıklarını duyurmuşlardı.

Yavaş yavaş her alanda görmeye başladığımız Kim Kardashian, son olarak GQ ‘Men of the Year’ kapağında yer aldı.

‘Bu işte bir terslik mi var?’ diye düşünüyorsanız, yalnız olmadığınızı hatırlatmak isteriz. Bu zamana kadar sadece erkeklere yer verilen bu seçkide, Kim Kardashian bir ilke imza atmış oldu.

Oyunculuğa yavaş yavaş adım atan Kim Kardashian, şimdi de kendi filmiyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Hatırlarsanız Kardashian, son olarak American Horror Story dizisinde rol almıştı. Özellikle bu rolünden sonra oyunculuğa adım atmaya heveslenmiş olacak ki artık kendi filminin yapımcılığını üstlenmeye karar vermiş!

“The 5th Weel” (Beşinci Tekerlek) adlı filmde Kim Kardashian hem yapımcı hem de oyuncu olarak yer alacak.

Kadın odaklı bir komedi filmi olması beklenen bu filmin senaristliğini ise ünlü eğlence programı Saturday Night Live’ın yazarı Paula Pell üstleniyor. 

Bakalım nasıl bir film bekliyor bizleri?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx